Entek'te Seni Neler Bekliyor?

Entek Elektrik İnsan, Kültür ve Dönüşüm ekibi olarak, şirketimizi geleceğe taşıyacak çalışanlarımıza potansiyellerini sınırsız olarak kullanabileceği ortamı sunuyoruz. Yenilikçi, yaratıcı ve mutlu bir ortamı sürekli kılacak yeni uygulama ve süreçleri devreye alıyor ve mevcut uygulamalarımızı iyileştiriyoruz.

Sadece insan kaynakları süreçlerini değil, çalışan deneyiminin bir parçası olan, bilgi teknolojileri, idari işler, kurumsal iletişim, iş sağlığı, güvenliği ve kalite fonksiyonlarını stratejik bakış açısıyla koordine ediyoruz.

Entek`i gelecek vizyonuna taşıyacak en yetenekli çalışan ve stajyer adaylarını aramıza davet ederken, ilk iş gününden başlayarak geleceklerini planlıyoruz. Hayal gücü, yenilik, gelişim, deneyim, çeviklik, arkadaşlık ve gelecek vadediyoruz.

Aramıza katılarak;

  • Hızla büyüyen yenilenebilir enerji alanında faaliyet gösteren şirketimizde farklı deneyimler kazanabilir,
  • Entek’in genç, dinamik, birbirinden öğrenmeye açık, bürokrasiden uzak kültüründe kendini birçok alanda geliştirebilir,
  • “İyi ki Entekliyim” diyebileceğin şirket kültürümüzün ve yetkin, paylaşımcı takımımızın bir parçası olabilir,
  • Koç Topluluğu network’ü ve çeşitli çalışma grupları içerisinde yer alabilir,
  • Türkiye’de ve dünyada öncü, alanında uzmanlaştıran, teknik, liderlik ve kişisel gelişim eğitimleriyle sürekli öğrenme ve gelişim imkanı bulabilir,
  • Koç Topluluğu ve Entek içerisinde farklı rotasyon imkanlarına sahip olabilir,
  • Görev tanımının dışında, ilgi alanına göre katılabileceğin çevik projelerde yer alabilir,
  • Proje Finansmanı`ndan İş Geliştirme`ye, Enerji Ticareti`nden Üretim`e birçok fonksiyonu tanıma ve deneyim kazanma fırsatına sahip olabilirsin.

Eğitim ve Yetenek Gelişimine Entek Bakışı: Entek Campus

Gelişim yolculuğunuzda uzmanlaştıran eğitimler, potansiyelinizi ortaya çıkaracak yetenek gelişim programları ve daha fazlasını bulabileceğiniz Entek Campus’le, kütüphanedeki çeşitli eğitimlerden size uygun olan eğitimi seçebilir veya istediğiniz başka bir eğitimi talep edebilirsiniz. Detaylı bilgi için videomuzu izleyin!

Wellbeing Uygulamalarımız

Entek’te hem fiziksel hem mental sağlığınız bizim için önemli. Hayata geçirdiğimiz ücretsiz diyetisyen ve psikolog uygulamalarımız ile çalışanlarımızın sağlığını destekliyor, ihtiyaç duydukları her anda yanlarında oluyoruz.

Portalımızda yer alan Entek X Wellbeing alanına her ay yüklediğimiz blog yazılarıyla birçok konuda farkındalık yaratmayı amaçlıyor, çalışanlarımızın iyi ve mutlu hissetmelerini destekliyoruz.

En Güzel Anlarda Şirketim de Yanımda

Çalışanlarımızın evlilik, doğum, çocuk bayramı gibi özel zamanlarında hediye ve iletişim faaliyetleri ile yanlarında oluyoruz.

Kariyer ve Yetenek Gelişimi Yolculuğunuzda İhtiyacınız Olan Her Şey Talent Forward'da!

Sürekli gelişim odaklı ve dinamik iş yapış kültürümüzü destekleyen Talent Forward yetenek gelişim programımızla, potansiyelinizi en iyi şekilde ortaya çıkarmayı amaçlıyoruz. Entek’te her çalışan için ayrı ayrı belirlenen davranışsal ve teknik gelişim alanlarında yetkinlik kazanmanıza yönelik uygulamalarımızla, gelişim yolculuğunuzda yanınızda oluyoruz.

Fast Forward’la Deneyiminizin Başladığı İlk Andan İtibaren Yanınızdayız

Fast Forward onboarding programımızla, işe başladığınız ilk andan itibaren şirkete hızla adaptasyonunuzu sağlıyor, siz ilk deneyimlerinizi yaşarken yanınızda oluyoruz.