İş ve Staj Başvuruları

Elektrik Enerjisi dünyası hızla değişirken, Entek Elektrik olarak yenilenebilir enerji kaynaklarına yatırım yapıyor, yeni nesil teknolojileri ve uygulamaları devreye alarak büyümeye devam ediyoruz.

Bu yolculukta, çalışan deneyimine ve gelişimine değer veriyor, dijital dönüşüm ve endüstri 4.0 çalışmaları ile geleceği ve fırsatları yakalıyoruz. Sektörde yeni nesil uygulamaları devreye alma konusunda ilk akla gelen şirket olma vizyonuyla ilerliyoruz.

Entek’e katılanların yolculuğunda, “Gelişim”, “Gelecek”, “Kariyer”, “İnovasyon”, “Hayal Gücü”, “İnsana Değer” var.

Sen de aramıza katılmak istersen, iş ilanlarımızı Entek Kariyer Sitesi ya da Koç Kariyerim üzerinden inceleyebilirsin. üzerinden ulaşabilirsin.

Koç Topluluğu ve Koç’lu olmak ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın

Entek’te Staj Olanakları

Lise Stajları

Lise staj başvuruları ilgili okul müdürlükleri aracılığıyla Mayıs-Haziran ayları içinde alınarak, stajlar okul dönemi olan Eylül-Haziran ayları içinde gerçekleştirilmektedir.

Proje Asistanlığı

Future Is Yours Staj Programımızın başvuruları her yıl Mart ayında başlayarak Nisan ayı ortasına kadar devam etmektedir. Staj Programının detayları başvuru sayfasında bulunmaktadır.

*İş ve staj başvurusu için mail olarak ilettiğiniz özgeçmişleriniz, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği otomatik olarak silinmektedir.