Koç Ailem Programı

KoçAilem programı, Koç Topluluğu çalışanlarının, Topluluk içi ve Topluluk dışı firmaların ürün ve hizmetlerinden avantajlı olarak faydalanmasını sağlayan bir uygulamadır.

Koç Topluluğu olarak en büyük gücümüz bu tür gereksinimleri karşılayabilecek şirketlere sahip olmamızdır.

Koç Ailem Programı ile Koç Topluluğu Çalışanlarına, Koç Topluluğu Şirketlerinin ürün ve hizmetlerinden sağlanan özel avantajlar, düzenlenecek dönemsel kampanyalar ile de ekstra avantajlar sunulmaktadır.

Bu olanaklarla birlikte, Topluluk Çalışanı olmanın bilincini geliştirecek sosyal faaliyetler ve sosyal sorumluluk projeleri KoçAilem Programı kapsamında çalışanlara sunulmaktadır.

Esnek Yan Fayda Programı Flextra

Esnek yan fayda uygulamamız Flextra ile çalışanlarımız yan faydalarını ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda Türkiye’nin en geniş yan fayda havuzundan kendileri seçiyor. Üstelik, seçtikleri ürüne göre gelir vergisi muafiyeti, cazip indirim oranları gibi birçok avantaja kavuşuyor.

Bireysel Emeklilikten, market alışverişine, akıllı telefondan, akaryakıta kadar birçok fırsat sunan FLEXTRA ayrıcalığı Entek`te sizleri bekliyor.

Diyetisyen Desteği

Entek’te sağlığınız bizim için çok önemli. Bu nedenle tüm çalışanlarımıza ücretsiz diyetisyen desteği sağlıyoruz. Bu sayede bağışıklığınızı güçlendirmek ve sağlıklı bir bedene sahip olmak için gün içinde aklınıza takılan sorulara yanıt alabilir, kendinize özel diyet programı talep edebilir, kısaca gücünüze güç katarken uzman desteği alabilirsiniz!

Koç Emekli ve Yardım Sandığı Vakfı

Koç Holding Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Koç Topluluğu şirketlerinde çalışan ve aynı zamanda Sosyal Sigortalar Kurumu’na tabi olan personeline, "ek sosyal güvence ve yardım" sağlamak amacı ile 1 Kasım 1967’ de kurulmuş bir sosyal güvenlik kurumudur.

Koç Topluluğu şirketlerinde çalışmaya başlayan her çalışan, işe girişte Koç Emekli ve Yardım Sandığı Vakfına üye olabilir.

Üyelerine sağladığı yardım ve hizmetler şunlardır:

  • Eş ve çocuklar dahil olmak üzere sağlık sigortası hizmeti
  • Mesken edinme ve belirli ihtiyaçların karşılanması için finansman desteği,
  • Vefat, hastalık sebebiyle çalışamama ve maluliyet hallerinde Risk Teminatı,
  • Emeklilik veya üyeliğin sona ermesi halinde:
    a) Toptan ödeme,
    b) Emekli aylığı ödemesi,

Üyeler vakfa dahil oldukları tarihten itibaren her yıl Vakıf Yönetim Kurulu tarafından tespit edilmekte olan kesenek tavanını aşmamak üzere her ay ücretlerinden belirli bir oranda kesenek primi ödüyorlar. Ödenen birimler çalışan adına biriktiriliyor ve yatırım fonlarında değerlendiriliyor.

Şirketler de aynı miktarda iştirak payını çalışanları adına açılmış Bireysel Emeklilik hesaplarına yatırıyorlar. 

Psikolog Desteği

Hem iş hem özel yaşamınızda size destek olabilmek için online psikolog desteği sağlıyor, psikologlarla birebir seans gerçekleştirebileceğiniz bu sistemle ihtiyaç duyduğunuz anlarda yanınızda oluyoruz.

Yemek ve Servis Olanakları

Öğle yemeği ve taşıma servis hizmetleri şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.

Çalışma Saatleri

Genel Müdürlük Pazartesi - Cuma 08.30-17.30’dir. Tesislerin çalışma saatleri işletmelerin lokasyon ve vardiya durumlarına göre farklılaşabilmektedir.